Opis stanowiska pracy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- czołowego producenta opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier sprzedaży
Miejsce pracy: Śląsk i Małopolska

Obowiązki:
- prowadzenie kompleksowych projektów w zakresie sprzedaży systemów oświetlenia awaryjnego
- sprzedaż rozwiązań firmy w zakresie oświetlenia awaryjnego
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi Klientami
- przygotowanie ofert handlowych w oparciu o wymogi Klienta przy współpracy z biurem projektowym
- prowadzenie negocjacji handlowych
- zarządzanie procesami sprzedażowymi i wspieranie działań realizujących projekty
- prowadzenie dokumentacji sprzedażowej w systemie CRM i ERP.

Oferujemy:
- stabilną formę zatrudnienia w oparciu o B2B lub umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (podstawa+ premia)
- pakiet socjalny, opiekę zdrowotną i karty benefitowe
- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon, dostęp do internetu)
- możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach;
- przyjazną atmosferę opartą na współpracy
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych B2B
- orientacji na Klienta oraz realizacji celów
- gotowości do częstych wyjazdów krajowych (3-4 dni w tygodniu, region Śląsk i Małopolska)
- umiejętności czytania i analizowania zapytań ofertowych oraz dokumentacji technicznej
- prawo jazdy kat. B
- wysokiej kultury osobistej, samodyscypliny oraz umiejętności zarządzania swoim czasem

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi