Inżynier Sprzedaży

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad przygotowywaniem ofert handlowych,
  • Wstępne negocjowanie kontraktów,
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań,
  • Wsparcie merytoryczne działu sprzedaży, realizacji i serwisu,
  • Strategiczne wspieranie Kierowników działów/pionów,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych przy realizacji kontraktów,
  • Ścisła współpraca z Zarządem, w tym tygodniowe raportowanie z działań,
  • Gotowość do wyjazdów typu delegacje, spotkania z kontrahentami, sympozja, konferencje,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • Monitorowanie rynku dostawców oraz konkurencji.

Wymagania:
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe (Inżynieria środowiska bądź energetyka),
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętności analityczne, organizacyjne i negocjacyjne,
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych.

Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus dodatkowe premie,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Zatrudnienie w firmie cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów.

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: a.adamus@hrsigma.eu w tytule wpisując nazwę stanowiska! Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA