Inżynier Sprzedaży

JOBME S.A.

50-062 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- odpowiedzialność za przygotowanie strategii firmy i realizację planów sprzedaży w regionie,

- bezpośrednia obsługa klientów w terenie obecnych klientów oraz poszukiwanie nowych,

- ofertowanie i doradztwo,

- analiza techniczna i kosztowa rynku konkurencyjnego,

- współpraca w powyższym zakresie z centralą i biurem regionalnym,

- sporządzanie wymaganych sprawozdań.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunkowe ( wydz. chłodnictwa lub mechaniczno-energetyczny),

- doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego w podobnej branży B2B,

- obsługa pakietu MS-Office oraz innych programów branżowych,

- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność,

- komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
1500-2500
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria