Inżynier Sprzedaży z j. niemieckim - rekrutacja online

HRK S.A.

Kęty, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem działu eksportu poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży z j. niemieckimMiejsce pracy: Kęty

Zadania:

  • Wsparcie handlowe klientów eksportowych
  • Obsługa zapytań ofertowych klientów komunikacja w j. niemieckim
  • Wprowadzanie zleceń do systemu klasy ERP
  • Nadzór nad logistyką produkcji zleceń
  • Koordynowanie i monitorowanie wysłanego towaru

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość j. niemieckiego – codzienna komunikacja z klientami
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy
  • Kursy językowe w godzinach pracy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna)
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.