Inżynier Sprzedaży - woj. łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • praca w terenie (wizyty u klientów)- teren woj. łódzkiego
  • realizacja założonych planów sprzedaży w obszarze działania
  • analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości i kanałów sprzedaży
  • organizacja rynku odbiorców, nawiązywanie i utrzymywanie więzi z klientami
  • prowadzenie transakcji handlowych, przygotowywanie ofert, negocjacje z kontrahentami
  • doradztwo techniczne
  • kompleksowa obsługa klientów
  • utrzymywanie kontaktu z Dostawcami
  • współpraca z Inżynierami sprzedaży i pracownikami biur

Wymagania:

  • rozpatrujemy absolwentów adekwatnych studiów bez doświadczenia zawodowego w sprzedaży, którzy są gotowi na rozwój w tym obszarze
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne: Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Mechatronika)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze automatyki przemysłowej, elektrotechniki i elektronik
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość programów MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • zorientowanie na klienta i na realizację celów
  • samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy własnej
  • wysokie umiejętności interespersonalne

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia: podstawa + premia
  • pakiet medyczny
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • wprowadzenie do stanowiska
  • wsparcie w procesie wdrożenia do stanowiska
  • liczne szkolenia techniczne, produktowe i z obszaru kompetencji miękkich
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.