Inżynier sprzedaży - wentylatory przemysłowe

Gi Group Poland S.A.

Bytom, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bytom
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nawiązywanie relacji biznesowych
  • Pozyskiwanie zamówień
  • Udział w przygotowywaniu wycen i ofert handlowych
  • Negocjowanie umów
  • Realizacja planów sprzedażowych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wiedzy z zakresu konstrukcji i eksploatacji maszyn i urządzeń energetycznych (turbin, pomp, kotłów lub wentylatorów)
  • Doświadczenie w sprzedaży wentylatorów przemysłowych będzie dodatkowym atutem
  • Łatwości nawiązywania relacji interpersonalnych
  • Wysokiej motywacji do działania
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawa jazdy kat. B

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Fundusz socjalny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.