Inżynier Sprzedaży - Water Utility - rekrutacja online

HRK S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno - handlowej działającej w branży technicznej (pompy dla branży wodno-kanalizacyjnej) w sektorze komunalnym, światowego lidera w swoim segmencie rynku, w związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży - Water UtilityMiejsce pracy: Bydgoszcz

Szukamy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży  produktów technicznych (np. pomp lub armatury przemysłowej) dla przedsiębiorstw komunalnych z sektora wodno-kanalizacyjnego szukającej nowych wyzwań sprzedażowych nie bojącej się sprzedawać i wykorzystywać w nowej pracy swoich dotychczasowych doświadczeń i zbudowanych relacji z klientami

Główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów, kontakty z zakładami komunalnymi z sektora wodno-kanalizacyjnego (wodociągi, oczyszczalnie ścieków itp.)
  • budowanie i utrzymywanie stałych kontaktów z kluczowymi klientami firmy
  • aktywna sprzedaż i realizacja założonych budżetów sprzedaży
  • analiza potencjału rynkowego i rozwój rynku poprzez sprzedaż
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży i doradztwie techniczno-handlowym na podobnym stanowisku na rynku przedsiębiorstw komunalnych (wodociągi, oczyszczalnie ścieków) w produktach/rozwiązaniach technicznych (optymalnie: pompy, armatura przemysłowa itp.)
  • wykształcenie min. inżynierskie, preferowane wyższe (ochrona środowiska, inżynieria środowiska)
  • wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe i komunikacyjne
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • samodzielność, systematyczność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie i gotowość do pracy w terenie (Pomorskie, Kuj-Pom, Warm-Maz, Mazowieckie - północ)
  • prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna),
  • dużą samodzielność oraz niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • pracę w terenie na zasadzie home office.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.