Inżynier sprzedaży w branży energetycznej

ZETKAMA Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

ZETKAMA Sp. z o.o. ZETKAMA Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Mangata Holding S.A. zatrudniającej blisko 2 000 pracowników. Od ponad 70 lat zajmujemy się produkcją armatury przemysłowej i odlewów żeliwnych. Stale rozwijamy nasze konstrukcje i wdrażamy nowe produkty. Aktualnie poszukujemy Inżyniera sprzedaży w branży energetycznej, który będzie pracował zdalnie na terenie Polski południowej.

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania

  • pozyskiwanie nowych klientów z sektora energetycznego
  • realizacja planu i budżetu działu
  • sporządzanie ofert handlowych oraz nadzorowanie procesu realizacji zamówień
  • udział w spotkaniach oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • budowanie relacji biznesowych
  • analiza rynku oraz konsekwentne wdrażanie strategii rozwoju firmy
  • koordynowanie działań marketingowych poprzez uczestnictwo w targach handlowych i prowadzenie kampanii promocyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w sektorze energetycznym, doświadczenie w zakresie sprzedaży armatury przemysłowej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilną pracę - działamy z sukcesami na rynku ponad 70 lat!
  • samodzielne stanowisko pracy, możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowane posiłki w kantynie pracowniczej, program grupowego ubezpieczenia, świadczenia z funduszu socjalnego: m. in. świadczenia urlopowe, piknik rodzinny, paczki mikołajkowe dla dzieci, wycieczki rodzinne,
  • udział w szkoleniach oraz dostęp do platform e-learningowych
  • zgrany zespół współpracowników i przyjazną atmosferę pracy - ponad 50% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)
Chętnie Cię poznamy. Nie wahaj się ani chwili i prześlij nam swoje CV. Może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu :)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zapewniamy pełną poufność wszystkich złożonych ofert w trakcie i po procesie rekrutacyjnym.