INŻYNIER SPRZEDAŻY (SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY IT)

Madu Sc Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma MADU - właściciel portalu 112it pl - specjalizuje się w dostarczaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu zaawansowanych rozwiązań IT. Od wielu lat dostarczamy bezpieczne, wydajne i innowacyjne rozwiązania serwerowe w oparciu o portfolio największych liderów branży serwerowej.

Aktualnie szukamy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

Inżynier sprzedaży to osoba łącząca funkcje sprzedażowe ze specjalistyczną wiedzą dotyczącą oferowanych przez nas produktów. Zadania inżyniera sprzedaży są zbliżone do zakresu działań handlowca z tą różnicą, że od inżyniera sprzedaży oczekujemy dobrej znajomości produktów od strony technicznej.

Zadania:

- pozyskiwanie nowych klientów (analiza rynku, poszukiwanie szans sprzedażowych),

- utrzymywanie relacji z klientami i dostawcami,

- doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań IT,

- oferowanie i sprzedaż produktów oraz usług dostarczanych przez firmę,

- negocjowanie warunków dostaw i sprzedaży,

- ścisła współpraca z działem logistyki.

Oferujemy:

- wynagrodzenie w systemie prowizyjnym uzależnione od poziomu realizacji zadań,

- pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku IT,

- pracę poza zgiełkiem Wrocławia (w Suchym Dworze) od poniedziałku do piątku + częściowo możliwość pracy zdalnej,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- nowoczesne narzędzia pracy,

- unikalną, przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- co najmniej 2 lat doświadczenia zawodowego w obszarze handlowym B2B,

- umiejętności pracy w oparciu o wskaźniki realizacji celów,

- samodzielności i wytrwałości w realizacji powierzonych zadań,

- umiejętności współpracy z innymi członkami zespołu,

- predyspozycji handlowych i umiejętności negocjacyjnych (komunikatywność, wysoka kultura osobista),

- zainteresowania rynkiem nowych technologii (IT),

- znajomości od strony handlowej takich produktów jak: rozwiązania serwerowe, storage, sprzęt sieciowy,

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

- doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT i znajomość specyfiki branży będzie dodatkowym atutem

CV proszę składać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo, <br/>spółka MADU SC funkcjonuje na rynku dostawców spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym umowa na stałe
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 800PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż