Inżynier sprzedaży/Specjalista ds. handlowych

Trakcja PRKiI S.A.

Warszawa, mazowieckie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Analiza rynku pod kątem możliwości sprzedaży urządzeń rozdzielczych produkowanych przez firmę.
  • Prezentacja produktów firmy.
  • Udział w targach i imprezach branżowych.
  • Przygotowywanie ofert techniczno-cenowych na urządzenia produkowane w firmie.
  • Doradztwo techniczne dla Klientów, ustalanie szczegółów technicznych w procesie przygotowania oferty.
  • Utrzymywanie i ciągły rozwój profesjonalnych relacji z Klientami, dbałość o kompleksową obsługę.
  • Negocjowanie warunków handlowych dla przygotowywanych umów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym lub mechanicznym.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (w dziale sprzedaży/ technicznego wsparcia sprzedaży).
  • Mile widziane doświadczenie przy realizacji kontraktów lub produkcji urządzeń lub projektowaniu rozdzielnic DC i AC.
  • Podstawowa znajomość rynku elektroenergetycznego oraz potencjalnych klientów.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Power Point.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym.
  • Mile widziana umiejętność obsługi systemów CAD 2D i 3D.
  • Prawo jazdy kat. B / mobilność.
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków i dobra organizacja pracy.
  • Zdolności interpersonalne umożliwiające szybkie nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.