Inżynier Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Rzeszów, podkarpackie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Realizujemy procesy w następujących sektorach: motoryzacyjnym, lotniczym, elektroniki użytkowej, chemicznym, tworzyw sztucznych, materiałów budowlanych, techniki grzewczej i sanitarnej, petrochemicznej, automatyki przemysłowej oraz dla przemysłu ciężkiego.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: https://hrk.pl/pl/oddzial-katowice

Dla Naszego klienta międzynarodowej organizacji w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier SprzedażyMiejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Sprzedaż produktów firmy na terenie woj. śląskiego;
  • Przygotowywanie ofert dopadowanych do potrzeb klientów;
  • Prowadzenie negocjacji, zawieranie umów oraz obsługa posprzedażowa;
  • Doradztwo techniczne;
  • Budowanie trwałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży technicznej/przemysłowej - warunek konieczny;
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej B2B będzie ogromnym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Duża samodzielność w działaniu i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwości rozwoju;
  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;
  • Pakiet benefitów;
  • Narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.