Inżynier Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Konin, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodwej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier SprzedażyMiejsce pracy: Konin

Zadania:

  • opieka nad obecnymi klientami
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • rozbudowa portfolia klientów
  • dbałość o rozwój segmentu rynku
  • tworzenie ofert handlowych
  • negocjowanie warunków zawieranych transakcji

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej/produkcyjnej/maszynowej
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym (ewentualnie język angielski na poziomie komunikatywnym)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności negocjacyjne i predyspozycje sprzedażowe
  • komunikatywność
  • zaangażowanie
  • otwartość

Oferujemy:

  • Auto służbowe + inne niezbędne narzędzia pracy
  • Pewne zatrudnienie w rozwijajacym sie przedsiębiorstwie z ponad 15-letnim doświadczeniem
  • Możliwość rozwoju i dalszego dokształcania
  • Interesujące, różnorodne i pełne wyzwań zadania
  • Przyjazną atmosferę
  • Przejrzystą strukturę organizacyjną pozwalającą na szybkie podejmowanie decyzji
  • Otwartą komunikację wewnętrzną
  • Świadczenia z ZFŚS oraz ubezpieczenie zakładowe
  • Imprezy firmowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.