Inżynier sprzedaży produktów automatyki przemysłowej

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

praca stacjonarna we Wrocławiu

W związku z rozwojem naszego Klienta - poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • powiększenie sprzedaży komponentów i promowanie rozwiązań w zakresie: enkoderów , przetworników drogi, potencjometrów, liczników (produkty firm Hengstler, Novotechnik)
  • rozpoznanie rynku, poszukiwanie potencjalnych kontrahentów z dużym zapotrzebowaniem w zakresie powyższych produktów
  • wyjazdy do kontrahentów (osobiście lub z handlowcami)
  • praca koncepcyjna
  • prowadzenie projektów w tym wsparcie integratorów w ramach potrzeb
  • wsparcie produktowe dla handlowców, kontrahentów, partnerów (integratorów)
  • koordynacja pracy handlowców w zakresie w/w produktów oraz motywowanie ich do aktywnego działania
  • kreowanie polityki marketingowej w zakresie w/w produktów
  • odpowiedzialność za treści na stronie www, w sklepie, na portalach internetowych
  • aktywny udział w tworzeniu publikacji, reklam w czasopismach fachowych
  • utrzymywanie kontaktu z Dostawcami

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość produktów z zakresu automatyki przemysłowej
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość programów MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • cechy osobowościowe - chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • komputer; telefon komórkowy; samochód służbowy, benefity (karta Multisport, opieka medyczna)
  • umowę o pracę; stabilność zatrudnienia
  • bezpłatny parking rowerowy bądź samochodowy pod firmą
  • dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji
  • wyjazdy integracyjne
  • praca z klientami zagranicznymi
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • chillout roomy
  • rabaty na produkty firmy (pracodawcy)
  • możliwość pracy zdalnej
  • dopłaty do wypoczynku wakacyjnego

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Inżynieria , Praca Sprzedaż - Account Management