Opis stanowiska pracy

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.

Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami.

W chwili obecnej na potrzeby naszego Klienta firmy SANKYO OILLESS Industry Gmbh poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży (praca zdalna)

Lokalizacja: obszar Małopolski, Górnego Śląska oraz Dolnego Śląska

Nr ref. 2017/ISZ

Zadania:

  • Odpowiedzialność za sprzedaż oraz marketing na terenie Polski
  • Wprowadzanie rozwiązań technicznych związanych z bezobsługowymi elementami przesuwnymi SANKYO
  • Kontakt z klientami: bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy
  • Umacnianie relacji z kluczowym klientami
  • Zdobywanie nowych klientów oraz powiększanie polskiego rynku

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień dotyczących techniki oraz mechaniki powiązanej z trybologią
  • Wysokie umiejętności potrzebne do efektywnej sprzedaży: komunikatywność, umiejętność negocjacji, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Biegła znajomość języka angielskiego (atutem będzie dodatkowa znajomość języka niemieckiego lub japońskiego)
  • Dyspozycyjność oraz możliwość odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowa premia od wyników sprzedaży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca zdalna (home office)

Prezentacja firmy

INVENIO QD sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej firmy świadczą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta