Inżynier Sprzedaży OZE

MPL Energy Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma MPL Energy, wieloletni dostawca w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznych oraz dostawca rozwiązań z tego zakresu poszukuje pracowników do sprzedaży paneli fotowoltaicznych i falowników na rynku firm instalatorskich. Fotowoltaika to darmowy prąd w domu lub firmie. Instalacje tego typu cieszą się coraz większą popularnością, rynek rośnie w szybkim tempie.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie stałe + prowizję od sprzedaży, kwota łączna może przekroczyć 10000 zł brutto
  • Służbowy laptop i smartfon
  • Samochód służbowy do dyspozycji
  • Wsparcie w postaci back-office
  • Pracę z ambitnym zespołem
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • Dysponujesz czasem od poniedziałku do piątku
  • Łatwo nawiązujesz kontakty
  • Realizujesz się spotykając się z ludźmi
  • Jesteś nastawiony na osiąganie założonych celów
  • Stawiasz na rozwój i lubisz wyzwania
  • Miałeś styczność z branżą fotowoltaiki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Prezentacja firmy

Działalność w obszarze odnawialnych źródeł energii, systemów magazynowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting