Inżynier Sprzedaży (osprzęt elektrotechniczny) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, producenta i dostawcy osprzętu elektroinstalacyjnego, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Inżynier Sprzedaży.

Inżynier Sprzedaży (osprzęt elektrotechniczny)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Sprzedaż oraz doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej firmy do Klientów z sektora inwestycyjnego i dystrybucyjnego;
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z inwestorami, biurami projektowymi, prefabrykatorami, instalatorami, hurtowniami, etc.;
  • Organizowanie szkoleń dla Klientów przy współpracy z Działem Technicznym;
  • Udzielanie fachowej pomocy w wyborze odpowiednich produktów lub rozwiązań oraz dostarczanie informacji na temat technicznych parametrów oferty;
  • Projektowanie oraz dostosowywanie produktu zgodnie z indywidualnymi zamówieniami i potrzebami Klientów;
  • Sporządzenie i prezentacja ofert handlowych;
  • Bieżące raportowanie z prowadzonych działań sprzedażowych.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej;
  • Znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego i dystrybucyjnego;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Wykształcenie wyższe, elektryczne, elektrotechniczne będzie dodatkowym atutem;
  • Duże zdolności komunikacyjne, umiejętność prowadzenia negocjacji;
  • Sumienność, umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy i pracy w grupie, zdolności interpersonalne;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji w branży;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych oraz liczne szkolenia produktowe i stanowiskowe;
  • Narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.