Inżynier sprzedaży na rynkach UE

Derksen Polska Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- producenta systemów oświetlenia awaryjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier sprzedaży
Miejsce pracy: Pyskowice/Europa: Włochy, Szwajcaria, Francja, Chorwacja i inne

Obowiązki:
- prowadzenie kompleksowych projektów w zakresie sprzedaży systemów oświetlenia dla sieci sklepów
- sprzedaż rozwiązań firmy w zakresie oświetlenia sklepowego
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi Klientami
- przygotowanie ofert handlowych w oparciu o wymogi Klienta przy współpracy z biurem projektowym
- przygotowywanie prezentacji handlowych i innych działań marketingowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych
- zarządzanie procesami sprzedażowymi i wspieranie działań realizujących projekty
- prowadzenie dokumentacji sprzedażowej w systemie CRM i ERP.

Oferujemy:
- zatrudnienie na zasadzie B2B lub umowy o pracę
- samodzielne, rozwojowe stanowisko pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania (podstawa+ premia)
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
- udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach; możliwość udziału w szkoleniach rozwoju zawodowego/ kompetencji
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- orientacji na Klienta oraz realizacji celów
- doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych B2B, umiejętność analizy potrzeb Klienta
- gotowości do częstych wyjazdów zagranicznych (3-4 dni w tygodniu, kraje m.in. Włochy, Szwajcaria, Francja, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria)
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- mile widziana znajomość języka niemieckiego lub innego
- umiejętności czytania i analizowania zapytań ofertowych oraz dokumentacji technicznej
- prawo jazdy kat. B
- wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, samodyscypliny oraz umiejętności zarządzania swoim czasem

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
premia zależna od sprzedaży, laptop, telefon
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi