Inżynier sprzedaży - Meteo - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, lidera na rynku, który oferuje kompleksowe rozwiązania systemów do sterowania procesami technologicznymi i poprawy bezpieczeństwa procesów obszarze ochrony środowiska, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier sprzedaży - MeteoMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • rozwijanie sprzedaży usług i produktów w obszarze meteorologicznym i hydrometeorologicznym;
  • aktywne poszukiwanie nowego potencjału sprzedażowego w oparciu o strategię firmy;
  • obserwowanie nowych trendów w obszarze zmian klimatycznych i zjawisk pogodowych;
  • planowanie działań sprzedażowych i realizacja celów biznesowych;
  • udział w targach branżowych, wystawach i organizacja seminariów dla Klientów;
  • współpraca z zagranicznymi partnerami w celu rozwijania innowacji i wyposażenia dla meteorologów;

Wymagania:

  • doświadczenie sprzedażowe w branży meteorologii, hydrologii lub pokrewnych (preferowane);
  • dobra znajomość języka angielskiego – min. B2;
  • predyspozycje sprzedażowe i kompetencje interpersonalne;
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • nastawienie na realizację celów i pozytywne nastawienie do współpracy z Klientami;
  • otwartość do podnoszenia kompetencji i poznawanie standardów branżowych;
  • prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu;
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego;
  • udział w ciekawych projektach realizowanych przez firmę – możliwość poznania nowoczesnych technologii;
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe w kraju, jak i za granicą;
  • pakiet benefitów pracowniczych: m.in. ubezpieczenie grupowe na życie, prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.