Inżynier Sprzedaży (m/f)

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Inżynier Sprzedaży będzie odpowiedzialna za reprezentację firmy, rozwój biznesu oraz pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami z branży górniczej.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta firmy produkcyjnej dostarczającej rozwiązania hydrauliki sterowniczej dla górnictwa, w związku z prężnym rozwojem, poszukujemy zorientowanego na cel Inżyniera Sprzedaży.

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie nowych klientów na podległym regionie oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami firmy;
- Samodzielna praca na obszarze Polski;
- Regularne raportowanie wszelkich kwestii handlowych w zakresie zadań związanych ze sprzedażą;
- Dobra współpraca z innymi działami firmy;
- Opracowanie i utrzymywanie strategii sprzedaży związanych z klientami, produktami i projektami firmy;
- Przygotowanie i prowadzenie negocjacji handlowych zgodnie z ustaleniami i specyfikacją;
- Odpowiedzialność za terminy, koszty i przychody dla obszaru swoich klientów lub projektów;
- Ciągłe monitorowanie rynku.

Profil kandydata

- Min.2-letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Sprzedaży,
- Wykształcenie wyższe techniczne;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
- Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie w tym zakresie;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Bardzo dobra organizacja pracy;
- Umiejętność analitycznego myślenia;
- Prawo jazy kategorii B.

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Realny wpływ na dalszy rozwój organizacji.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page