Inżynier Sprzedaży (język rosyjski)

Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Zabrze, śląskie

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami z rynków wschodnich
  • przygotowywanie ofert handlowo-technicznych i ich bieżące nadzorowanie
  • prowadzenie spotkań i udział w negocjacjach handlowych
  • realizacja budżetu zamówień
  • monitorowanie i analiza rynku
  • analiza zapytań ofertowych i zamówień
  • udział w targach
  • raportowanie przełożonemu statusu prowadzonych projektów

Wymagania

  • biegła znajomość j. rosyjskiego - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana Mechanika i Budowa Maszyn bądź kierunki pokrewne)
  • udokumentowane  doświadczenie w w sprzedaży maszyn i urządzeń na rynki wschodnie
  • nastawienie na wyniki i realizację celów
  • znajomość specyfiki pracy na rynkach wschodnich, w tym znajomość klientów z branży przemysłowej
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie i umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

Oferujemy

  • umowę o pracę w renomowanej firmie
  • szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • niezbędne narzędzia pracy
  • mozliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.