Inżynier Sprzedaży farb do stolarki drewnianej

Right Career

Olsztyn, Iława, Ostróda, Ełk, Elbląg, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Klientem Right Career jest międzynarodowa organizacja produkcyjna – znany lider w swojej branży, dla którego rekrutujemy na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

  • Opieka i rozwój biznesu u istniejących Klientów: dużych firm produkcyjnych
  • Pozyskiwanie i rozwój nowego biznesu
  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z Klientami
  • Współpraca z działami technicznym, z laboratorium odnośnie aplikacji produktów
  • Przygotowanie ofert dla Klientów
  • Negocjacja warunków handlowych
  • Praca z systemem CRM
  • Raportowanie

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży farb i lakierów przemysłowych lub doświadczenie na pozycji technologa/szefa lakierni/lidera produkcji z podobnego obszaru
  • Wykształcenie wyższe, preferowane technologia drewna
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Praktyczna umiejętność stosowania technik lakierniczych
  • Duża samodzielność, komunikatywność i kreatywność
  • Nastawienie na wynik i rezultat
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • Praca dla międzynarodowego lidera w produkcji w swoim sektorze, z wysokiej jakości produktami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia pracy
  • Praca w otwartej i przyjaznej kulturze organizacyjnej

Prezentacja firmy

Right Career specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych głównie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta