Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/02/2019.

Inżynier sprzedaży/Elektrotechnik

woj. śląskie, małopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma będąca liderem w branży elektrycznej, dostarczająca swoje produkty m.in. firm elektroinstalacyjnych, projektowych, przemysłowych oraz do inwestycji. W zawiązku z dynamicznym rozwojem szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko Inżyniera Sprzedaży - Elektronika.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji handlowych z Klientami firmy na terenie woj. śląskiego
  • Pozyskiwanie klientów mające na celu wzrost wielkości sprzedaży oraz rozbudowę portfela klientów
  • Koordynowanie działań i pośredniczenie w relacji między spółką i Klientami
  • Współpraca z działami firmy w celu maksymalizacji zadowolenia Klienta

Nasz klient oferuje:

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Komputer, telefon komórkowy
  • Pracę nad ciekawymi projektami w branży
  • Stabilizację zawodową
  • Samochód służbowy po udanym okresie próbnym

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym – warunek bezwzględny
  • Bardzo dobra znajomość aparatury niskiego napięcia
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym w firmie instalacyjnej lub u producenta rozdzielnic
  • Umiejętność czytania (interpretacji) projektów rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami
  • Prawo jazdy kat. B

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management