Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/07/2018.

Inżynier Sprzedaży ds. Uszczelnień Technicznych

Polska, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1103557

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej,poszukujemy obecnie kandydatów do pracy na stanowisku Inżyniera Sprzedaży ds. Uszczelnień Technicznych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży na terenie całego krajupoprzez identyfikowanie możliwości biznesowych, aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługę bieżących klientów, prezentację ofert, wyjaśnianie zagadnień technicznych, negocjacje warunków współpracy i kontrolę jej realizacji. Do jej obowiązków będzie również należało prognozowanie i raportowanie wyników sprzedaży, przygotowywanie prezentacji na cykliczne spotkania działu sprzedaży, ścisłą współpracę z centralą oraz reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych.

Od kandydatów oczekujemy 3-5 lat doświadczenia w dziale sprzedaży w międzynarodowej firmie produkcyjnej,wyższego wykształcenia technicznego, płynnej znajomości języka angielskiego (min. B2), dobrej znajomości pakietu MS Office, gotowości do częstych wyjazdów służbowych oraz czynnego prawa jazdy kat. B. Szukamy osób samodzielnych i dobrze zorganizowanych, którzy zainteresowani są realizacją ambitnych celów zawodowych.
Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość realnego wpływu na swoje stanowisko, sposób pracy oraz realizację zadań,atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz wyników sprzedaży, a także niezbędne narzędzia pracy (szkolenia, zwrot kosztów paliwa, laptop, telefon).

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing