Inżynier Sprzedaży ds. Systemów Grzewczych

Hays Poland

Wielkopolska, wielkopolskie

Hays Poland

Wielkopolska
NR REF.: 1170500

Dla naszego Klienta, światowego producenta komponentów i rozwiązań technologicznych, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Inżynier Sprzedaży ds. Systemów Grzewczych.

 Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami z branży HVAC - instalatorami, inwestorami, generalnymi wykonawcami oraz biurami projektowymi
  • Praca na terenie województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego
  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów
  • Realizowanie i raportowanie wyników sprzedażowych

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - po wydziale Inżynierii Środowiska, Energetycznym, Mechaniczno – Energetycznym lub pokrewnym
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie sprzedażowe w branży HVAC
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność organizacji pracy, samodzielność, nastawianie na realizację założonych celów
  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych, prezentacji produktów
  • Znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Niezbędne do pracy narzędzie (samochód, telefon itp.)
  • Dodatkowe benefity

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy