Specjalista ds. sprzedaży/ Handlowiec/ Sprzedaż

Kluś Sylwester Kluś

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Kluś od 10 lat tworzy innowacyjne rozwiązania oświetleniowe w oparciu o technologię LED. Projektujemy i produkujemy szeroki asortyment nowoczesnego oświetlenia przeznaczonego dla zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki szerokiej sieci przedstawicieli docieramy do klientów na całym świecie.

Inżynier Sprzedaży / Doradca Techniczno - Handlowy

Miejsce pracy: Kamionka (pow. piaseczyński; gm. Piaseczno)

(15 km od Centrum Warszawy)

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych
  • profesjonalne doradztwo techniczno - handlowe w zakresie oferowanych produktów i usług firmy
  • opracowywanie ofert
  • budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami, rozpoznawanie ich potrzeb
  • uczestnictwo w realizacji projektów
  • ustalanie warunków handlowych dla klientów w ramach przydzielonych uprawnień

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w branży oświetleniowej mile widziane
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i realizowania własnych pomysłów
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • bogaty pakiet socjalny
  • wymianę doświadczeń z międzynarodowymi kontrahentami
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w młodym i sympatycznym zespole
  • szkolenia

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Kluś zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem opraw oświetleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca