Opis stanowiska pracy

A-Zet Centrum Pompowe Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY / DORADCA HANDLOWY
w zakresie
SPRZEDAŻY POMP ORAZ UKŁADÓW POMPOWYCH do wody oraz ścieków

Obszary działania:
• Województwo Łódzkie

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
• Dbanie o relacje z dotychczasowymi Klientami;
• Monitorowanie rynku potencjalnych inwestycji;
• Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych;
• Prowadzenie stosownych prezentacji, szkoleń i doradztwa dla klientów naszej firmy;
• Udział w wydarzeniach branżowych, targach i szkoleniach.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (wydział inżynierii środowiska lub pokrewny);
• Prawo jazdy kat „B” (warunek konieczny!);
• Mile widziane doświadczenie w doborze i sprzedaży pomp;
• Umiejętność organizowania własnego czasu pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność;
• Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
• Duża kreatywność, inicjatywa własna.

Prezentacja firmy

A-Zet Centrum Pompowe to stabilna i solidna firma, zajmująca się doborem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi