Inżynier sprzedaży (automatyka)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Numer ref. INS/003/ENO

Zadania:

  • Doradztwo techniczne, merytoryczne dla klientów z zakresu urządzeń automatyki przemysłowej
  • Pozyskiwanie nowych klientów przemysłowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Rozwój istniejącej struktury sprzedaży
  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku oraz działań konkurencji

Oferujemy:

  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej jednym z liderów w branży
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Benefity: karta sportowa, opieka medyczna, inne
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Stabilność zatrudnienia
  • Dobrą atmosferę pracy

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach: automatyka, elektronika, elektrotechnika
  • Zmysł techniczny, umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Determinacja w dążeniu do celu, optymizm, doskonała organizacja pracy własnej
  • Wysoka kultura biznesowa
  • Dobra znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials