Inżynier Sprzedaży (automatyka przemysłowa) - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta i dostawcy rozwiązań z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy doświadczonego Inżyniera Sprzedaży z odpowiedzialnością za rozwój sprzedaży na terenie Polski.

Inżynier Sprzedaży (automatyka przemysłowa)Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • rozwój sprzedaży na terenie całego kraju;
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa istniejących;
  • prowadzenie działań mających na celu wzmocnienie obecności marki w branży;
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje, eventy);
  • bieżący monitoring i analiza działań konkurencji;
  • raportowanie.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku handlowym w branży przemysłowej;
  • wyższe wykształcenie techniczne (inżynieria produkcji, automatyka i robotyka);
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • swoboda w prowadzeniu spotkań z decydentami oraz osobami technicznymi;
  • dyspozycyjność do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju (80%);
  • biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub własną działalność gospodarczą;
  • samodzielne i w pełni decyzyjne stanowisko w międzynarodowym środowisku;
  • benefity pozapłacowe;
  • niezbędne narzędzia pracy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.