Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0566

Obowiązki:

Nadzór jakościowy przy produkcji konstrukcji stalowych i urządzeń ciśnieniowych, sporządzanie dokumentacji jakościowej realizowanych wyrobów, rozwiązywanie bieżących problemów technicznych podczas realizacji projektu, współpraca z Jednostkami Notyfikowanymi (praca na budowach zagranicznych)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Zawód:

  • Inżynier mechanik - maszyny i urządzenia przemysłowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - ukończony kurs IWE, znajomość Dyrektywy Ciśnieniowej PED 93/27/WE, 2014/68/WE, znajomość przepisów dotyczących budowlanych konstrukcji stalowych i urządzeń ciśnieniowych, znajomość przepisów dotyczących budowlanych konstrukcji stalowych i urządzeń ciśnieniowych, znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office, umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (także w języku angielskim lub niemieckim), uprawnienia VT2 i PT2 będą dodatkowym atutem, komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, jedna zmiana 7-15, wynagrodzenie od 3000 do 5000 zł brutto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji kandydata

Miejsce pracy: Budowlanych 5, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV oraz LM należy wysłać do Działu Spraw Pracowniczych, CV powinno zawierać wykaz prac lub projektów o charakterze zbliżonym do wymienionego wyżej zakresu obowiązków

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy