Inżynier spawalnik

Bielsko-Biała, śląskie

Work Express Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy Bielsko-Biała
Numer ref. : 43/16/KTHRS/IP

Dla naszego Klienta, Firmy z branży automotive produkującej elementy metalowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki
- obsługa reklamacji na wydziale tłoczni
- ujednolicanie procesów
- praca na hali ze spawalnikami - dzielenie się wiedzą
- próby nieniszczące VT1, VT2
- praca administracyjne - 20% czasu to sporządzanie dokumentacji
- mile widziane uprawnienia TIG i MIG

Wymagania
- 2 letnie doświadczenie w produkcji
- praktyka w spawaniu
- doświadczenie w pracy ze stalą grubą oraz cienkimi nierdzewkami
- język angielski na poziomie komunikatywnym
- otwartość, dociekliwość i pewność siebie

Oferujemy
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
- miłą atmosferę

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2013
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji