Opis stanowiska pracy

Firma międzynarodowa z siedzibą główną w USA, działająca w sektorze motoryzacyjnym poszukuje osoby na następujące stanowisko:

INŻYNIER SPAWALNICTWA

Miejsce pracy: Grójec

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacja technologiczną podległych procesów
  • Koordynowanie i wdrażanie projektów dotyczących rozwoju i modernizacji procesu produkcyjnego
  • Poszukiwanie i współpraca z dostawcami części, przyrządów, maszyn oraz zamawianie niezbędnych materiałów
  • Analizowanie danych jakościowych oraz określenie działań prewencyjno/korygujących
  • Tworzenie oraz wprowadzanie standardów pracy w danym obszarze
  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych
  • Kontakt z Technologią Centralną
  • Proponowanie i wdrażanie ulepszeń oraz modyfikacji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo bobra znajomość rysunku technicznego,
  • Nadzór nad procesami spawania MIG/MAG elementów,
  • Doświadczenie w projektowaniu technologii spawania (procesy, materiały, urządzenia i osprzęt)
  • Znajomości norm spawalniczych
  • Analiza oraz tworzenie dokumentacji technologicznej w odniesieniu do procesów
  • Znajomość metod oceny poprawności wykonania połączeń na zgodność z dokumentacją
  • Znajomość zagadnień związanych z planowaniem jakości wyrobu
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Stabilne wynagrodzenie,
  • Możliwość dalszego rozwoju.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę AMVIAN AUTOMOTIVE (Poland) Sp. z o.o. danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Prezentacja firmy

AMVIAN AUTOMOTIVE (Poland) jest jednym z oddziałów grupy P&C. Jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne