Inzynier Sieciowy

Michael Page

Mysłowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest stabilna i bardzo dobrze znana firma wyspecjalizowana w dostarczaniu usług z zakresu infrastruktury sieciowej i informatycznej dla operatorów telekomunikacyjnych, energetyki, administracji publicznej, mediów, sektora finansowego i służby zdrowia. Jest jedną z czołowych grup kapitałowych w branży IT w Polsce.

Informacje o kliencie

Obecnie poszukuję osoby, która dołączy do zespołu inżynierów sieciowych. Będzie odpowiedzialna za wsparcie klientów na terenie południowej Polski.

Opis stanowiska

  • Wsparcie w ramach utrzymania infrastruktury sieciowej
  • Monitorowanie systemów sieciowych, rozwiązywanie awarii oraz eliminowanie przyczyn występowania problemów
  • Udzielanie wsparcia technicznego oraz reagowanie na zgłoszenia
  • Instalowanie aktualizacji oprogramowania
  • Prowadzenie audytów sieci informatycznych
  • Budowa i obsługa sieci komputerowych
  • Kontakt z Klientem zewnętrznym
  • Współpraca z dostawcami technologii IT

Profil kandydata

  • Solidne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość protokołów sieciowych IP, zagadnień WAN, LAN, WLAN i bezpieczeństwa sieci
  • Udokumentowana wiedza na poziomie CISCO CCNP
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Techniczne środowisko pracy
  • Ciekawe projekty
  • Wpływ na kształtowanie się zespołu
  • Możliwość zdobycia certyfikatów oraz poszerzanie wiedzy
  • Elastyczne warunki zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę)
  • Nieformalna atmosfera w pracy
  • Benefity (opieka medyczna, lekcje języka, dofinansowanie do karty sportowej Multisport)
  • Przewidziane rozpoczęcie pracy od 1 września
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Mysłowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page