Cyclad Sp. z o.o.

Inżynier sieci

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa/Łomianki

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems

Informacje o projekcie:

  • Branża: logistyka, usługi kurierskie
  • Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
  • Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia (10-14 000 PLN brutto)
  • Praca zdalna: tak, 4 dni/mc
  • Godziny pracy: 8-16/9-17
  • Czas trwania projektu: stała współpraca

Obowiązki:

  • Bieżące administrowanie oraz utrzymanie sieci komputerowej Spółki (LAN, WAN, WIFI), w tym: konfiguracja switchy, routerów, tuneli VPN w Polsce oraz w razie potrzeby we wskazanych krajach
  • Monitorowanie, reagowanie na incydenty, dbanie o ciągłość działania infrastruktury sieciowej
  • Usuwanie awarii związanych z infrastrukturą sieciową
  • Wdrażanie i konfiguracja infrastruktury sieciowej,
  • Analiza logów działania aplikacji i serwerów - wskazywanie problemów i sposobów ich rozwiązania,
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z powierzonymi obowiązkami,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych,
  • Bieżąca współpraca z centralnym zespołem sieci

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Znajomość sieci bezprzewodowych z uwzględnieniem Extreme Networks ( Motorola)
  • Umiejętność pracy z rozwiązaniami Cisco Unified Comunications
  • Doświadczenie w administracji i projektowaniu sieci LAN/WAN w oparciu o urządzenia Cisco
  • Znajomość oprogramowania do IPAM ( mile widziany Infoblox ) oraz ISE ( Radius, tacacs+)
  • Podstawowa znajomość call managera, telefonów IP i SIP.

Oferowane:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Firmowe akcje społeczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.