Inżynier Serwsiu (SRK)

Elester-PKP Sp. z o.o.

Cały kraj, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko:

Inżynier serwisu.

Zakres obowiązków:

- wykonywanie prac związanych z instalacjami elektrycznymi i elektronicznymi,

- świadczenie usług serwisowych w zakresie systemów sterowania,

- rozwiązywanie problemów projektowych i konfiguracyjnych,

- programowanie sterowników,

- opracowywanie dokumentacji technicznych,

- testy i wdrożenia nowych wyrobów,

- rozruch i diagnostyka urządzeń zdalnego sterowania i SRK (sterowanie ruchem kolejowym).

Wymagania

Wymagania:

- preferowane wykształcenie średnie lub wyższe politechniczne: kierunki: elektrotechnika, automatyka, energoelektronika, elektronika, SRK lub pokrewne,

- umiejętności diagnozowania i naprawy w co najmniej jednej dziedzinie: urządzeń elektrycznych, elektronicznych, systemów sterowania i automatyki,

- umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,

- dyspozycyjność - możliwa praca w delegacji na terenie całego kraju,

- odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Mile widziane:

- znajomość programowania mikrokontrolerów, mikroprocesorów (AVR, ARM itp.),

- znajomość C\C++,

- uprawnienia SRK,

- prawo jazdy kat. B,

- uprawnienia SEP minimum do 1 kV.

Prezentacja firmy

Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektroniczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis