Inżynier Serwisu

Warszawa, mazowieckie

Comtegra S.A.

Opis stanowiska pracy

Do twoich zadań należeć będzie:

  • instalacja i serwis urządzeń IT należących do portfolio firmy (z obszaru storage, sieci, data center, itp.),
  • diagnostyka sprzętu oraz wysyłanie do naprawy,
  • współpraca z klientami firmy oraz dostawcami sprzętu,
  • logistyczna obsługa dostaw,
  • praca na projektach związanych z nowymi technologiami w obszarze: storage, wirtualizacja, sieci, bezpieczeństwo IT, backup, itp.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zainteresowania branżą IT i nowymi technologiami,
  • wiedzy (przynajmniej teoretycznej) z obszaru: storage/sieci/backup/wirtualizacja/bezpieczeństwo IT lub cloud computing,
  • wykształcenia min. średnie (kierunki informatyczne, techniczne),
  • znajomości języka angielskiego,
  • chęci do rozwoju w branży integratorów IT, ciągłej nauki i poszerzania swoich kompetencji,
  • posiadania prawa jazdy kat. B,
  • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy w firmie o podobnym profilu.

U nas otrzymasz:

  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami - szkolenia oraz możliwość certyfikacji w wybranym obszarze (wraz z rozwojem umiejętności i wiedzy),
  • udział w ciekawych projektach,
  • zróżnicowany zakres realizowanych projektów
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenia lub kontrakt),
  • dofinansowanie do lekcji z języka angielskiego w naszej firmie,
  • po okresie próbnym: prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • pracę z dala od warszawskiego Mordoru
  • miłą atmosferę pracy i niezliczoną ilość imprez integracyjnych

W Comtegrze cenimy sobie wiedzę, jednak najważniejszy jest dla nas otwarty umysł, chęć do... ciągłej nauki i pasja. Myślimy nieszablonowo, nie ograniczamy się do poznanych już technologii, z przyjemnością przedzieramy się przez złożone problemy techniczne, by w niestandardowy sposób pomagać naszym klientom.

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych oferującym rozwiązania z zakresu konsolidacji i wirtualizacji serwerów, stacji roboczych oraz pamięci masowych. Dostarczamy rozwiązania odtwarzania danych po katastrofie (Disaster Recovery) oraz zarządzania środowiskiem IT – Cloud Computing. Od lat współpracujemy ze światowymi liderami w swojej dziedzinie: EMC, Cisco, Citrix, CheckPoint, NetApp, Quantum czy Vmware.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca Inżynieria , Praca IT - Konsulting