Michael Page Michael Page

Inżynier Serwisu

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Serwisu. Osoba ta, będzie odpowiedzialna za codzienne wsparcie techniczne klientów firmy, w regionie województwa mazowieckiego (głównie) , łódzkiego i części podlaskiego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży medical devices. Organizacja istnieje na rynku od ponad 100 lat. Produkty firmy mają duży wpływ na diagnozowanie, leczenie danych chorób oraz są wsparciem w przeprowadzaniu badań naukowych.

Opis stanowiska

  • Obsługa serwisowa urządzeń medycznych do diagnostyki i zabiegów endoskopowych w placówkach służby zdrowia publicznych i prywatnych: naprawa automatycznych myjni-termodezynfektorów i urządzeń peryferyjnych, przeglądy aparatów endoskopowych i oprzyrządowania, instalacja i przeglądy techniczne tych urządzeń;
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów w zakresie obsługi ww. sprzętu;
  • Prowadzenie dokumentacji wizyt serwisowych, przygotowywanie raportów napraw oraz uzupełnianie kart technicznych;
  • Zarządzanie podręcznym magazynem części zamiennych;
  • Bieżąca współpraca z zespołem handlowym w zakresie wsparcia i doradztwa technicznego oraz administracją serwisu odnośnie planowania i raportowania działań serwisowych.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w obsłudze serwisowej (mile widziane w branży medical devices);
  • Mile widziana będzie znajomość technologii sieciowych (m.in. typy urządzeń, rodzaje okablowania, topologie sieci, protokoły) oraz umiejętność instalacji i konfiguracji serwerów, pamięci masowych, stacji roboczych i peryferii sieciowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (pn. - pt., wyjazdy głównie jednodniowe);
  • Znajomość j. angielskiego technicznego (poziom średnio-zaawansowany),
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika, elektronika, mechatronika bądź pokrewne,
  • Chęć kształcenia się i rozwijania umiejętności,
  • Umiejętność nawiązywania relacji, otwartość i umiejętność wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klientów,
  • Samodzielność, dokładność i umiejętne planowanie pracy.

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pakiet szkoleń oraz program wdrożeniowy;
  • Pakiet Medyczny;
  • Pakiet benefitów (m.in. sport, kino), multikafeteria;
  • PPK;
  • Ubezpieczenie NNW
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Bony świąteczne.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa i okolice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page