Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
Serwisowanie maszyn do cięcia termicznego, ze szczególnym uwzględnieniem:
• laserów w technologii fiber i CO2,
• maszyn do plastycznej obróbki blach jak: prasy krawędziowe i zaginarki CNC, gilotyny i walców zwijających

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
• Pracę w nowoczesnym zakładzie,
• Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne.
• Znajomość obsługi komputera, pakietu OFFICE, obsługa CRM, znajomość CAD.
• Znajomość zagadnień cięcia termicznego – mile widziana.
• Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych.
• Umiejętność radzenia sobie z problemami w w/w instalacjach.
• Umiejętność uczenia się nowych zagadnień.
• Umiejętność pracy w zespole i przestrzegania procedur realizacji zadań.
• Znajomość języka angielskiego.
• Preferowane doświadczenie w branży.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis