Opis stanowiska pracy

ATMSolutions to grupa wykwalifikowanych doradców i specjalistów oferujących sprzęt najwyższej jakości i żywotności. U nas każdy Klient traktowany jest priorytetowo, dlatego dokładamy ciągłych starań, aby czas oczekiwania na realizację każdego zamówienia był najkrótszy na rynku, a jakość produktów na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Inżynier Serwisu
Miejsce pracy: Łomianki
Region: Mazowieckie

Opis stanowiska
- montaż, konserwacja, naprawa urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych,
- wymiana podzespołów elektronicznych maszyn,
- wstępna weryfikacja serwisowa maszyn CNC,
- instalacja maszyn u klientów,
- udział przy budowie nowych maszyn.

Wymagania
- doświadczenie w pracach elektrychnych/elektronicznych (będzie dodatkowym atutem)
- uprawnienia SEP min. do 1 kV, (będzie dodatkowym atutem)
- dyspozycyjność,
- nastawienie na klienta i rozumienie jego potrzeb,
- chęć rozwijania się w obszarze produkcji i kontakcie z klientem,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, (będzie dodatkowym atutem)
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność pracy na komputerze.

Oferujemy
- ciekawą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- otwartą i przyjazną atmosferę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne do pracy narzędzia, samochód służbowy, laptop, telefon służbowy.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV.

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w sprzedaży mini frezarek CNC do użytku p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria