Inżynier serwisu

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, producenta urządzeń przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier serwisuMiejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Naprawy oraz przeglądy instalacji chłodniczych (głównie amoniakalnych) dedykowanych do przemysłu
  • Usuwanie awarii u Klientów firmy
  • prace serwisowe na terenie zakładów przemysłowych, m.in. w branży spożywczej

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z instalacjami chłodniczymi lub w działach utrzymania ruchu
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych u Klientów
  • Praktyczna znajomość elektryki
  • Gotowość do pracy mobilnej

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w firmie o rozpoznawalnej marce
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)
  • Pakiet medyczny
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.