Inżynier serwisu zasilania gwarantowanego

Gi Group Poland S.A.

Gliwice, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gliwice
Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się wsparciem technicznym oraz serwisem Data Center i infrastruktury IT, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice/Polska południowa

Zadania:
Instalacja i uruchomienia nowych produktów u Klientów
Przeglądy i naprawy u Klientów oraz w serwisie firmowym
Prowadzenie kontraktów serwisowych i sprzedażowych (koordynacja sprzętu, pracowników, podwykonawców oraz kontakt z klientem)
Prowadzenie szkoleń dla Klientów z zakresu obsługi sprzętowej
Opracowywanie dokumentacji i protokołów pomiarowych

Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe techniczne, dla osób bez tytułu inżyniera możliwość zatrudnienia na stanowisku technika serwisu
Mile widziane doświadczenie w serwisie i instalacji systemów zasilania
Umiejętność samodzielnego prowadzenia kontraktów, organizowanie i nadzorowania pracy podwykonawców
Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia elektryczne SEP E i D do 1kV
Podstawowa znajomość AUTO CAD
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Dyspozycyjność do 1-2 dniowych wyjazdów służbowych na terenie przede wszystkim Polski południowej

Nasz Klient oferuje:
Pracę w stabilnej firmie, w zespole profesjonalistów, osób aktywnych, otwartych na wymianę wiedzy i doświadczeń
Przyjazną atmosferę
Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
Możliwość rozwoju i nauki zagadnień z dziedziny high tech
Pakiet szkoleń u producentów (Włochy, Szwajcaria, Słowacja)
Ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników i rodziny.

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.