Inżynier Serwisu - Systemy Bezpieczeństwa

HRK S.A.

Toruń, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych Klientów - znanej firmy z branży budowlanej
(obszar elektryki i teletechniki) poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Serwisu - Systemy BezpieczeństwaMiejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Serwis oraz konserwacja systemów bezpieczeństwa:
  1. Systemów Sygnalizacji Pożarowej
  2. Systemów Oddymiania
  3. Systemów Kontroli Dostępu
  4. Systemów Alarmowych (SSWiN)
  5. Systemów Nadzoru Wizyjnego (CCTV)
  6. Systemów Integrujących
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji prac serwisowych i konserwacyjnych

Wymagania:

Mile widziana znajomość przynajmniej połowy z wymienionych poniżej systemów:

  • Znajomość zasady działania, programowania, uruchamiania i serwisowania Systemów Sygnalizacji Pożarowej. W szczególności w oparciu o następujące produkty: POLON, BOSCH, SCHRACK,. Inne również mile widziane (ZETTLER, SIEMENS, CERBERUS)
  • Znajomość zasady działania, programowania, uruchamiania i serwisowania Systemów Oddymiania (klapy pożarowe)
  • Znajomość zasady działania, programowania, uruchamiania i serwisowania Systemów Kontroli Dostępu. W szczególności w oparciu o następujące produkty: KANTECH, BOSCH, ROGER, DELTA CONTROLS (inni producenci również mile widziani)
  • Znajomość zasady działania, programowania, uruchamiania i serwisowania Systemów Alarmowych (SSWiN). W szczególności w oparciu o następujące produkty: DSC, SATEL, GALAXY, BOSCH. (inni producenci również mile widziani)
  • Znajomość zasady działania, programowania, uruchamiania i serwisowania Systemów Nadzoru Wizyjnego (CCTV). W szczególności w oparciu o następujące produkty: BOSCH, HIK VISION, AVIGILON, MILESTONE (inni producenci również mile widziani)
  • Znajomość zasady działania, programowania, uruchamiania i serwisowania innych systemów bezpieczeństwa, w szczególności SYSTEMÓW INTEGRUJĄCYCH np. VENO, IFTER, GEMOS

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Pracę zdalną (home office) na terenie woj. kujawsko-pomorskiego (praca w większości na terenie województwa (70% czasu), ale również możliwe wyjazdy na terenie kraju)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer przenośny oraz telefon komórkowy
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • Możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji w zespole profesjonalistów
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach związanych z podnoszeniem kompetencji zawodowych
  • Pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole oraz w gronie doświadczonych pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.