Inżynier Serwisu Sprzętu Medycznego

Medical Market Sp. z o.o.

Nowy Tomyśl, cała Polska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy na polskim rynku poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl i cała Polska

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • dokonywanie napraw oraz rozwiązywanie problemów z aparatami w placówce klienta i na oddziałach szpitalnych w podległym obszarze
  • udzielanie telefonicznej pomocy dla klientów w codziennej pracy z aparatami
  • instalacje aparatów oraz przeprowadzanie szkoleń z obsługi dla klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • wykonywanie poleceń przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • dyspozycyjność
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy
  • doświadczenie w zakresie serwisu sprzętu medycznego, w szczególności RTG, USG
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (bezpośredni kontakt z producentem)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomości komputerowych aplikacji biurowych
  • znajomość zagadnień informatycznych

Oferujemy:

  • samodzielną i bardzo interesującą pracę w wysoko specjalistycznej branży medycznej
  • szkolenia i narzędzia do realizacji zadań

Prezentacja firmy

Firma Medical Market Sp. z o. o. jest autoryzowanym dystrybutorem sprzęt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting