Inżynier Serwisu Sprzętu Medycznego (Diagnostyka Laboratoryjna)

APR marketing Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

 Instalacja aparatów immunohematologicznych w laboratoriach Klientów,
 Wykonywanie przeglądów i czynności konserwacyjnych urządzeń zgodnie ze specyfikacją producenta,
 Wykonywanie napraw urządzeń,
 Szkolenie personelu laboratorium w zakresie obsługi aparatów
 Prowadzenie dokumentacji zdarzeń serwisowych, dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji
 Kontrola stanu magazynu części zamiennych

Wymagania

Prezentacja firmy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim odczynników i aparató... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Interesujące i samodzielne stanowisko pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, atrakcyjny system wynagrodzeń oraz niezbędne narzędzia pracy ( komputer, telefon, samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych).
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia