Inżynier Serwisu sprzęt IT

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Do zespołu serwisowego serwerów i macierzy dyskowych do naszego klienta, poszukujemy Inżyniera Serwisu.

Inżynier Serwisu sprzęt ITMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • obsługa zgłoszeń serwisowych,
  • diagnozowanie problemów ze sprzętem,
  • serwis serwerów, macierzy dyskowych, systemów backupu,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej,
  • bezpośrednia współpraca z klientem zewnętrznym.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w pracy przy serwisowaniu infrastruktury IT,
  • znajomość budowy rozwiązań serwerowych i macierzy dyskowych,
  • znajomość rozwiązań serwerowych IBM, HP, Dell, Fujitsu i innych,
  • znajomość zagadnień dotyczących sieci LAN,
  • umiejętność diagnozowania problemów sprzętowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju,
  • znajomość serwerowych systemów operacyjnych (Microsoft i Linux),
  • mile widziana znajomość serwerów IBM Power i serwerów kasetowych BLADE,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju oraz jasną ścieżkę kariery,
  • szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje i wartość pracownika,
  • pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze,
  • ciekawe wyzwania zawodowe oraz realizację projektów w oparciu o nowe technologie i rozwiązania różnych producentów,
  • możliwość wpływania na kierunek rozwoju firmy,
  • elastyczna forma zatrudnienia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.