Inżynier serwisu SaaS

Soneta Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Soneta Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365.
System jest doceniony przez 13000 Klientów i dystrybuowany przez 254 Autoryzowanych Partnerów
na terenie całej Polski. Podczas siedemnastoletniej historii Firmy,
jej misją jest dążenie do innowacyjności poprzez:
Wykorzystywanie najnowszych technologii, oraz tworzenie nowatorskich rozwiązań dla biznesu.

Soneta jest Złotym Partnerem firmy Microsoft. Firma posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym Pracodawcą.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie serwisu aplikacji enova365 w modelu SaaS i IaaS
  • administrowanie zasobami (serwery, bazy danych) oraz usługami w chmurze obliczeniowej
  • aktualizacja oprogramowania
  • obsługa zgłoszeń przekazanych przez Partnerów
  • aktualizowanie dokumentacji systemów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyczne)
  • znajomość modeli usług w chmurze SaaS i IaaS
  • bardzo dobra znajomość Windows Server
  • bardzo dobra znajomość SQL Server
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP
  • znajomość zagadnień związanych z chmurą Microsoft Azure
  • znajomość zagadnień wirtualizacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • długoterminową współpracę
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • rozwój w kierunku programowania
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy