Inżynier Serwisu Robotów

NES Global Talent Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszary automatyki przemysłowej i robotyki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych i prac serwisowych mechanicznych oraz programistycznych,
  • Telefoniczne oraz mailowe wsparcie klienta,
  • Wizyty serwisowe u klientów,
  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom oraz integratorom,
  • Wsparcie w pracach związanych z dniami otwartymi, targami, konferencjami,
  • Wspieranie pozostałych działów firmy w kwestiach technicznych,
  • Dobór części zamiennych do robotów przemysłowych,
  • Skuteczne oraz terminowe rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych z codziennymi obowiązkami,

Wymagania:

  • Tytuł inżyniera w jednym z kierunków: mechatronika, robotyka, mechanika, automatyka, elektryka,
  • Doświadczenie w pracy z robotami przemysłowymi różnych producentów
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej ze zrozumieniem,
  • Umiejętność samodzielnej pracy prowadząc kilka spraw jednocześnie i można doprowadzenie ich do końca,
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstnych podróży samochodem po Polsce,

Oferujemy:

  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w dziedzinie robotyki,
  • Potrzebne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w miarę rozwoju i nabywania doświadczenia zawodowego.
Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.