Inżynier Serwisu - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów – innowacyjnej firmy z obszaru elektroniki – poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier SerwisuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Utrzymanie ruchu w wyznaczonym obszarze,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z naprawami,
  • Aktualizacja dokumentacji procesowej oraz technicznej,
  • Weryfikacja i analiza reklamacji,
  • Sprawne usuwanie awarii na obszarze po otrzymaniu zgłoszenia

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne/Inżynier kierunków elektronicznych/elektrycznych,
  • Wiedza z zakresu elektroniki,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność tworzenia prostej dokumentacji technicznej oraz instrukcji pracy

Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Kontakt z najnowszą technologią,
  • Umowę o pracę oraz stabilne wynagrodzenie i pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, platforma do nauki języków obcych)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.