Inżynier Serwisu - rekrutacja online

HRK S.A.

Białystok, podlaskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta i dostawcy kompletnych linii technologicznych w branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier SerwisuMiejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Dostarczanie serwisu najwyższej jakości i opieka nad klientem.
  • Wspieranie klientów poprzez dostawę, instalację, uruchomienie linii produkcyjnych w przemyśle spożywczym.
  • Wykonywanie serwisu prewencyjnego i awaryjnego.
  • Asystowanie klientowi podczas produkcji, rozwoju i testów produktu.
  • Doradztwo oraz wsparcie techniczne klientów.
  • Prowadzenie szkoleń technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanika/ elektryka/ automatyka/ mechatronika lub pokrewne.
  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń przemysłowych w branży spożywczej.
  • Doświadczenie w branży procesowej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Gotowość co podróży służbowych - ok 75% czasu pracy.
  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu PLC (Siemens) - będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji mechanicznej i elektrycznej, schematów przepływu i technologicznych.
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.