Inżynier Serwisu/ Monter - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy inżynierskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Serwisu/ MonterMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • wsparcie przy uruchamianiu instalacji
  • pracę w zespole montażowym na uruchomieniach u klienta
  • przeglądy, diagnostyka oraz naprawa urządzeń
  • prefabrykacja szaf i rozdzielnic NN

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowana automatyka, elektrotechnika)
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • gotowość do częstych podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • mile widziane uprawnienia SEP „E” do 1kV
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów : multisport, ubezpieczenie, opiekę medyczną
  • ciekawe projekty
  • szkolenia techniczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.