Inżynier Serwisu Mechanicznego (cała Polska)

Jobs Plus HR Sp. z o.o

05-806 Sokołów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją rekrutacyjną. Naszym klientem jest firma, lider na rynku innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań zabezpieczających działanie procesów w przemyśle i nowoczesnej gospodarce cyfrowej.

Firma specjalizuje się w dynamicznych systemach UPS (DRUPS - Diesel Rotary UPS, RUPS - Rotary UPS), w których baterie akumulatorów zastąpione są mechanicznym zasobnikiem energii. Posiada wdrożenia DRUPS zarówno dla aplikacji Data Center, jak i przemysłowych.

Obecnie firma zatrudni Inżyniera Serwisu Mechanicznego w Dziale Wdrożeń i Serwisu, który dołączy do 2 osobowego zespołu mechaników. Jeśli jesteś pasjonatem-mechanikiem, to ta oferta może Cię zainteresować.

Lokalizacja: cała Polska

Wymagania

Jakie zadania Ci powierzymy?

• wykonywanie rozruchów silników spalinowych

• wykonywanie przeglądów silników spalinowych

• ocena stanu technicznego urządzeń

• inwentaryzacje urządzeń istniejących (np. silniki diesla różnych producentów, prądnice zespołów prądotwórczych)

• doradztwo techniczne i diagnozy techniczne

• współpracę z pozostałymi działami spółki

Od kandydatów oczekujemy:

• preferowane wykształcenie wyższe mechaniczne (np. mechanika silnikowa)

• doświadczenie na podobnym stanowisku, np. z branży kolejowej, autobusowej, ciężarowej, PKP energetyka

• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

• prawo jazdy kategorii B

• samodzielność i inicjatywa w działaniu

• bardzo dobra organizacja czasu pracy

• umiejętność pracy w zespole

• dyspozycyjność do pracy w różnych lokalizacjach, różnych godzinach, czasem również w weekendy

Co możemy Ci zaoferować?

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą (w tym 3 miesięczny okres próbny)

• pracę na pełen etat

• wynagrodzenie: 8 000 – 12 000 zł brutto

• pakiet ubezpieczeń - Polisa AXA

• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

• samochód służbowy (do wyłącznego korzystania w tym prywatnego)

• pokrycie kosztów noclegów (służbowa karta płatnicza)

• perspektywę awansu na Kierownika Działu mechanicznego

 Jeżeli czujesz, że to praca odpowiednia dla Ciebie - nie czekaj! Aplikuj.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria